O nas

Szanowni Państwo,

Firma „Bezpieczne Nieruchomości” działa na rynku od kilku lat. Nasza praca prowadzona jest w oparciu o wiedzę zdobytą na studiach podyplomowych, różnego rodzaju szkoleniach, współpracując w kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego a przede wszystkim co jest w tej branży najbardziej istotne na doświadczeniu które ugruntowało Naszą pozycję na rynku oraz pozwoliło osiągnąć sukcesy i zdobyć zaufanie Klientów.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą mieszkań, domów, działek , obiektów komercyjnych, lokali użytkowych, a także najmem tychże nieruchomości. Oferujemy również pomoc w wyszukiwaniu mieszkań, domów, działek w Poznaniu i okolicy według indywidualnych wymagań klientów.

Współpracujemy z wieloma Biurami Nieruchomości dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej bazy ofert. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy udzielić odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. Jeżeli na jakieś pytanie nie będziemy umieli odpowiedzieć to wiemy gdzie szukać pomocy w określonym zakresie.

Dlaczego warto korzystać z Naszych usług:

- przygotowujemy ofertę pod kątem sprzedaży, najmu tj.: robimy zdjęcia i/lub aktualizujemy je, weryfikujemy stan prawny nieruchomości, jeżeli jest taka konieczność to pomagamy "wyczyścić" stare hipoteki z ksiąg wieczystych,

- przygotowujemy i pozyskujemy dokumenty niezbędne do sprzedaży nieruchomości

- współpracujemy z kancelariami notarialnymi, doradcami finansowymi

- uczestniczymy we wszystkich spotkaniach pomiedzy stronami celem spisania protokołu uzgodnień stron w tym negocjacjach ceny

- w Państwa imieniu jeździmy do różnego rodzaju Urzędów i instytucji

- jesteśmy z Państwem od samego początku do końca tj.: do przekazania nieruchomości (do sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego)

Jakość i satysfakcja klientów jest tym co cenimy najbardziej, a bezpieczeństwo transakcji uznajemy jako priorytet stąd też geneza Naszej nazwy.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z Naszych usług

Magdalena Jurdzińska- Rosik

Posiadamy ubezpieczenie OC

Licencja MI 16267